Amazon ERROR 8571

Amazon ERROR 8571

Zakládáte nové produkty v Amazonu a objevuje se vám chyba 8571? Mechanismus této chyby funguje jako ochrana zákazdníků při nakupování a bezpečností prvek, a zabraňuje to hackerům přidávat tisíce falešných výpisů do účtů prodejců a katalogu společnosti Amazon.

Co způsobuje chybu 8571?

Chybu 8571 způsobí stav, kdy jste dosáhli limitu v počtu povolených ASINů. Jinými slovy - z daného prodejního účtu byl vytvořen neobvykle vysoký počet nabídek a společnost Amazon vám tak dočasně odebírá možnost odesílat nabídky.

Společnost Amazon stanovila pro relativně nové obchodníky nezveřejněný limit pro nové produkty. Tato chyba se tak může zobrazit, pokud ještě nemáte dostatečnou historii v prodeji na Amazonu.

Jak chybu 8571 vyřešit a zároveň jí předcházet?

Jakmile zvýšíte své prodeje, zvýší se i kapacita pro vytváření nových ASIN. Chybu také můžete řešit tak, že budete své produkty přiřazovat ke stávajícím ASINům.

Pokud jste ovšem zavedený prodejce a vytvořili jste vysoký počet nových nabídek, vyhrazuje si spoelčnost Amazon právo dočasně odebrat možnost vytvářet nové nabídky. Každý týden váš status ovšem přehodnotí.
Pokud se domníváte, že vám byla oprávnění k vytváření výpisů odebrána omylem, obraťe se na podporu.