Afound Marketplace

27.06.2023

Prodávání na Afound Marketplace vám může otevřít dveře ke zvýšení prodeje, získání nových zákazníků a posílení vaší online přítomnosti. Je důležité přizpůsobit své produkty a strategie specifikům a pravidlům platformy. Jen díky tomu dosáhnete co nejlepších výsledků.

Jak začít prodávat na Afound Marketplace

Registrace a ověření

Začněte tím, že se zaregistrujete jako prodejce na webových stránkách Afound. Vyplňte požadované informace a dokončete proces registrace. Následně budete pravděpodobně požádáni o ověření vaší totožnosti a prověření vaší firmy.

Vytvoření účtu pro prodejce

Po úspěšné registraci získáte přístup k prodejnímu rozhraní Afound pro správu vašeho obchodu. Zde budete mít možnost nastavit a spravovat své produkty, ceny, popisy a další informace.Produkty a objednávky 

Příprava produktů

Připravte svůj inventář a zboží, které chcete prodávat na Afound Marketplace. Ujistěte se, že máte kvalitní fotografie, popisy a specifikace produktů. Pamatujte, že Afound se zaměřuje na značky a produkty s výraznými slevami.

Zajímá vás, jaké produkty jsou vhodné pro Afound Marketplace? Podívejte se na jejich seznam

Dodání produktů

Načtěte své produkty do Afound Marketplace. Dodržujte pravidla a směrnice platformy týkající se cenové politiky, slev a dalších podmínek. Ujistěte se, že zboží je správně označeno a kategorizováno.

Správa objednávek

Po přijetí objednávky budete dostávat oznámení od Afound. Mějte systém pro správu objednávek, zajišťujte rychlé zpracování a expedici a poskytujte vynikající zákaznický servis.

Platby a provize

Afound obvykle vybírá provizi z prodaných produktů. Seznamte se s jejich poplatky a platbou za prodané zboží.

Marketing a propagace

Sledujte marketingové možnosti na Afound Marketplace a zvažte jejich využití. Buďte aktivní na sociálních sítích a propagujte své produkty prostřednictvím reklamních kampaní a slevových akcí. 

Marketingová podpora

Afound disponuje marketingovými kanály a strategiemi, které mohou pomoci zvýšit povědomí o vašem obchodu. Můžete využívat jejich marketingové kampaně a propagační aktivity, což může přinést více zákazníků a zvýšit prodej.

Široká cílová skupina: Afound oslovuje širokou a rozmanitou cílovou skupinu zákazníků, kteří hledají módu, kosmetiku a obuv za výhodné ceny. Můžete tak získat přístup ke značně rozšířenému publiku.

Výhody prodeje na Afound

Afound je dobře etablovaná online platforma, která je součástí skupiny H&M. Tím získáváte přístup ke stabilnímu a důvěryhodnému obchodnímu prostředí s podporou renomovaného maloobchodního giganta.


Slevy

Afound je známý svým konceptem výrazných slev na módu a kosmetiku. To může přitahovat zákazníky, kteří hledají kvalitní produkty za konkurenční ceny. Pokud máte zásoby slevového zboží, Afound je vhodným místem pro jeho prodej.


Prodej značkového zboží

Afound se zaměřuje na prodej značkového zboží, což může být pro prodejce výhodou. Pokud máte vlastní značku nebo spolupracujete s renomovanými značkami, můžete tím získat důvěru zákazníků a prodejní výhodu.Kdo jsem?

Jmenuji se Gabriela a pomáhám prodejcům s Online Marketplaces od roku 2014.


Potřebujete pomoci?