Åhléns Marketplace

04.07.2023

Åhléns je největší řetězec obchodních domů s módou ve Švédsku s dlouhou historií a silnou značkou. Prodej na jejich online platformě vám umožní využít toto renomé a získat důvěru zákazníků.

Jak prodávat na Åhléns

Åhléns je perfektní online tržiště pro vás, kteří chcete oslovit mnoho zákazníků ve Švédsku. Na tomto trhu mohou své produkty prodávat i prodejci, kteří nejsou z EU. 

Při žádosti o prodej v Åhléns bude tržiště procházet vaší značkou. Pokud mají pocit, že se značka dobře shoduje s jejich požadavky, budete moci pokračovat ve své žádosti. 

Åhléns se zaměřuje na to, zda vaše značka zapadá do jejich produktové řady a do pocitu, který z vaší značky a vašich produktů mají. Samozřejmě hledí i na cenu, chtějí umět svým zákazníkům nabízet dobré produkty za dobré ceny.

Produkty a kategorie

Nejprodávanější kategorie

Interiérový design, dámská móda a krása jsou jejich nejprodávanější kategorie. Åhléns také aktivně hledá nové kategorie produktů, které by se dobře hodily jejich zákazníkům.

Jaké produkty jsou pro toto online tržiště nejvhodnější?

Na tomto třžišti doporučuji prodej módy.

Více informací o vhodných produktech naleznete na mém webu o online marketplaces

Po podpisu smlouvy

Po podpisu smlouvy budete připojeni k Ahlens Marketplace jako prodejce. Získáte přístup k nástrojům pro správu svého obchodu, jako je systém správy produktů, objednávek a další.

Produkty

Po nastavení obchodu můžete začít spravovat své produkty, sledovat objednávky a komunikovat se zákazníky prostřednictvím Ahlens Marketplace. Zaměřte se také na marketingové aktivity, jako je optimalizace titulků a popisů produktů, získávání recenzí a využívání propagačních možností nabízených platformou.

Více informací o Ahlens naleznete na mém webu o marketplaces

Kdo jsem?

Jmenuji se Gabriela a pomáhám prodejcům s Online Marketplaces od roku 2014.


Potřebujete pomoci?