Alza Marketplace

24.02.2022

V USA i v Asii nejsou e-commerce vůbec žádnou novinkou. V Evropě to byla ještě nedávno díra na trhu, ale poslední roky se úspěšně zaplňuje. Ze západu k nám pomalu ale jistě proniká marketplace gigant Amazon a zároveň v jednotlivých zemích vznikají nová online tržiště. 

Mnoho našich klientů úspěšně prodává na Amazonu v Evropě, ale i v U.S.A. I Česká republika má svého reprezentanta mezi e-commerce a není tím nikdo jiný, než největší e-shop u nás - Alza.cz, která pod svou taktovkou spustila Alza Marketplace.

Stabilní značka 

Marketplace vlastně vzniká tak, že velký e-shop otevře své brány i dalším prodejcům. Zprostředkovává prodejcům kompletní zákaznický servis od vystavení zboží, přes příjem objednávek a zajištění dopravy až po platby. A přesně tyto služby poskytuje česká Alza.cz a na konkrétním prodejci je už jen expedice zboží zákazníkovi.

Alza Marketplace je českým průkopníkem mezi marketplaces. Výbornou příležitost pro zviditelnění již zaběhlé značky nebo dokonce rozběhnutí nového podnikání poskytuje především díky své stabilní základně zákazníků, kterých má ročně kolem 5 milionů a s návštěvností okolo 185 milionů!

Nebojte se složitostí

Narozdíl od spousty zahraničních marketplaces, není začátek prodeje na Alza Maketplace nic složitého a stačí vám na to pár hodin. Po registraci můžete bez zbytečného zdržování a složitých formulářů takřka ihned nahrát své produkty a propojit svůj obchod s marketplace.

Jak na to?

  • Vyplňte formulář s registrací na marketplace
  • Propojte s marketplace účetnictví, objednávky, skladování, způsoby dopravy
  • Nahrajte do marketplace své zboží včetně fotografií a informací
  • Čekejte na následnou kontrolu, kterou Alza provede

A to je vše. Teď už jen sledujte, jak vám Alza obratem posílá objednávky k vyřízení!


Řešíte vstup na Alza Marketplace? Pomůžeme vám s napojením na váš eshop.

Napsala jsem pro vás e-book: Jak začít prodávat na Amazonu

  • Chystáte se na vstup na Amazon Marketplaces?
  • Potřebujete pochopit základní Amazon pojmy
  • Chcete znát vhodné produkty pro Amazon?

E-book ke stažení ZDARMA

  • Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů. Materiály zasílané ode mě, se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti podnikání na internetových tržištích (online marketplaces). Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu. Já, Gabriela Bernatová amz GUIDE s.r.o., IČ: 25045628, je na základě vašeho souhlasu budu zpracovávat podle zásad o zpracování a ochrany osobních údajů.