Amazon vstoupil na švédský trh

28.11.2020

Amazon.se na e-commerce trhu ve Švédsku

Zákazníci ve Švédsku mohou již od konce října 2020 nakupovat na Amazon.se.

Nízké ceny u více než 150 milionů produktů ve více než 30 kategoriích a spolehlivým a bezplatným doručením u objednávek nad 229 SEK. 

Se spuštěním Amazon.se je pro švédské podniky snazší prodávat své produkty na Amazonu a oslovit tím více zákazníků. Pro české a slovenské firmy je jednodušší nabídnout své výrobky do této pro nás logisticky složité země.

Amazon investoval miliardy dolarů do infrastruktury a technických služeb. Držíme tedy pěsti Amazonu i všem českým a slovenským výrobcům a obchodníkům, kteří vstupují na švédský trh. 

Potřebujete-li pomoci se vstupem na švédský trh, jsme připraveni Vám podat pomocnou ruku. 

Napsala jsem pro vás e-book: Jak začít prodávat na Amazonu

  • Chystáte se na vstup na Amazon Marketplaces?
  • Potřebujete pochopit základní Amazon pojmy
  • Chcete znát vhodné produkty pro Amazon?

E-book ke stažení ZDARMA

  • Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů. Materiály zasílané ode mě, se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti podnikání na internetových tržištích (online marketplaces). Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu. Já, Gabriela Bernatová amz GUIDE s.r.o., IČ: 25045628, je na základě vašeho souhlasu budu zpracovávat podle zásad o zpracování a ochrany osobních údajů.