Kaufland Marketplace přichází do České republiky

13.04.2023

Kaufland, jedna z největších maloobchodních společností ve střední Evropě, oznámila svůj vstup na český trh s online platformou Kaufland Marketplace. Tento krok slibuje revoluci v online nakupování a přináší nové možnosti jak pro zákazníky, tak pro prodejce v České republice.

Kaufland Marketplace je novým online tržištěm, které umožňuje prodejcům nabízet své zboží a služby přímo českým zákazníkům. S příchodem Kaufland Marketplace na český trh se očekává, že se zákazníci budou moci těšit na široký výběr kvalitního zboží za konkurenceschopné ceny.

Česká republika je pro Kaufland strategickým trhem s rostoucím zájmem o online nákupy. Vstup na český trh je tedy přirozeným krokem, který umožní Kauflandu posílit svou přítomnost ve střední Evropě. S více než 1 200 prodejnami v devíti zemích a s bohatými zkušenostmi v maloobchodním sektoru, je Kaufland připraven přinést svou expertizu i do online prostředí.

Prodejci v České republice budou mít prostřednictvím Kaufland Marketplace možnost prezentovat a prodávat své produkty online, přičemž budou využívat výhod a zázemí jedné z největších maloobchodních sítí ve střední Evropě. Prodejcům bude poskytnuta podpora a nástroje pro správu jejich nabídky, správu objednávek a komunikaci se zákazníky.

Zákazníci budou mít přístup ke širokému sortimentu zboží na jednom místě, od potravin až po elektroniku, od oblečení po domácí spotřebiče. Kaufland Marketplace slibuje jednoduché a bezpečné nákupy s možností využití různých platebních metod a flexibilních možností doručení.

Osobně jsem velmi zvědavá, zda se Kaufland Marketplace podaří zajistit i dostatečné množství nakupujících zákazníků. Během posledních měsíců aktivně pracuje na náboru prodejců. Nicméně prezentace samotného Kaufland Marketplace směrem k nakupujícím zákazníkům již tak viditelná není. 

Následující měsíce ukáží, zda tato cesta byla správnou strategií. 


Kdo jsem

Jmenuji se Gabriela a pomáhám prodejcům s Amazon Marketplace od roku 2014.


Chystáte se prodávat na Amazon Marketplace?

Připravila jsem pro vás dva velmi důležité online návody.

1. Jak začít prodávat na Amazonu

  • Přemýšlíte o prodeji na Amazonu?
  • Máte založený prodejní účet a potřebujete poradit s dalšími kroky?
  • Nevíte jak připravit grafiku a texty produktů pro Amazon?
  • Nejste si jistí, že vás Amazon Seller Central je dobře nastaven?

Právě pro vás jsem vytvořila více než 30 minut hodnotného obsahu k novým prodejním účtům na Amazonu.

2. Online návod na založení prodejního účtu na Seller Central Amazon

Na začátku vaší cesty je založení prodejního účtu na Amazonu. Tento proces je přísný a pro některé prodejce i složitý.

Poslechněte si video, kde vám vysvětlím, proč tento online průvodce založením prodejního účtu na Amazonu vzniknul.