Prodej na polském Amazonu

02.03.2021

Prodej i nákup zboží na polském Amazonu je od března 2021 mnohem pohodlnější. 

Pro prodejce na Amazon.pl je to především o vlastní administraci pro polskou mutaci webu. Pro zákazníky jsou to lepší překlady a rozšíření služeb a podpory. 

Oficiálně je polská verze Amazonu prezentována jako nová. Nicméně historicky byla doména Amazon.pl přesměrována na německou verzi webu a bylo možné nakupovat u prodejců, kteří prodej do Polska umožnili v nastavení dopravy. 

Zákazníci v Polsku mohou tedy oficiálně navštívit Amazon.pl a nakupovat více než 100 milionů produktů s výhodou každodenních nízkých cen a rychlého a spolehlivého doručení. Zákazníci se také mohou těšit na dopravu zdarma u objednávek nad 100 PLN ze skladů Amazonu.  Amazon.pl nabízí obrovský výběr nejprodávanějších produktů ve více než 30 kategoriích.

Uvidíme jaká bude reakce zatím největší polské e-commerce platformy Allegro.   

Chystáte se na vstup na polský trh? Ať už plánujete jít cestou Amazonu, nebo Allegra, rádi Vám podáme pomocnou ruku.

Napsala jsem pro vás e-book: Jak začít prodávat na Amazonu

  • Chystáte se na vstup na Amazon Marketplaces?
  • Potřebujete pochopit základní Amazon pojmy
  • Chcete znát vhodné produkty pro Amazon?

E-book ke stažení ZDARMA

  • Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů. Materiály zasílané ode mě, se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti podnikání na internetových tržištích (online marketplaces). Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu. Já, Gabriela Bernatová amz GUIDE s.r.o., IČ: 25045628, je na základě vašeho souhlasu budu zpracovávat podle zásad o zpracování a ochrany osobních údajů.