Online kurz pro maminky

Investujte do sebe 66 korun denně po dobu 15 dní

Co potřebujete pro úspěšnou účast na online kurzu?

Počítač, nebo tablet s připojením na internet

Vše se odehrává online ve facebookové skupině. Tam Vám postuji úkoly, hodnocení, rady a jsem Vám celých 15 dní k dispozici. Po uknčení kurzu ve skupině můžete zůstat a čerpat další nové inspirace. 

Facebook profil

Ať už pod svým, či fiktivním jménem. Facebook profil je nutný k účasti na online kurzu.

V naší uzavřené skupině budeme každý den v kontaktu. Budeme se podporovat a pomáhat si.

Chtít na sobě pracovat

Víte, proč kurz stojí 66 korun na den? Protože za tuto cenu si ho může dovolit opravdu každý. Cílem online kurzu je předat myšlenku finanční samostatnosti a možnosti výdělku co nejvíce  maminkám. 

O mně

Milé maminky,

ruku na srdce... Pryč jsou doby, kdy jsme mohly trávit v práci mnoho hodin denně, aniž bychom potřebovaly pomocnou ruku chůvy, nebo babičky.

Jsem maminka dvou synů, které miluji. Ale také jsem vždy měla ráda svou práci a chtěla být aktivní i na rodičovské dovolené.

Našla jsem řešení, které mi umožňuje být maminkou na plný úvazek a zároveň být finančně nezávislá. Začínala jsem prodejem zboží na facebooku, různých bazarech, vedla jsem eshop, pracovala na různých projektech...ale nejjednodušší je prodávat zboží na Amazonu. Prodávám na této platformě už hezkých pár let a rozhodla jsem se, že začnu své zkušenosti předávat dál.

Pořádám workshopy, školím firmy, ale pro maminky na rodičovské dovolené jsou pochopitelně moje školení časově nezvladatelná.

Právě proto jsem vytvořila ONLINE KURZ " Jak na Amazon".

15 dní vzdělávání / 1 hodinu denně Vás posune tam, kde už možná roky chcete být.

Investujte do sebe 66 korun na den....celkem 990 Kč a naučte se prodeji na Amazonu.

Gabriela Bernatová