Reference

Od roku 2014 mám za sebou spolupráci s více než 200 českých firem. .

SAVA BIKES

Skvělá spolupráce. Po měsíci trápení ve stylu DIY účet otevřen za 18 hodin 32 minut a 24 sekund. Díky!

Michal Frosch, spolumajitel SAVA BIKE


Dárkové zboží

Aďka H., Koordinátor Amazon firemního účtu

S paní Bernatovou jsem měla skype konzultaci nad FBA účtem české firmy. Prodáváme dárkové zboží přes Amazon po celé Evropě. Řešila jsem několik problémů, které jsme si dopředu sepsaly do e-mailu a konzultace tím nebyla obecná, ale přímo k věci. Podařilo se mi zjistit proč nejprodávanější položka na českém trhu byla na německém Amazonu neprodejná. Dala mi také několik rad k zařazení produktů. Poradila mi v komunikaci se zákazníky v souladu s pravidly Amazonu. Konzultace na míru byla velmi přínosná.

EMOS spol. s r.o. 

Martin Budek, Manažer e-commerce oddělení

S paní Bernatovou jsme nejprve řešili konzultaci nad firemním Amazon Vendor účtem a následně jsme pokračovali analýzou Vendor účtu. Aktuálně nám spravuje Vendor účet pro německý trh.


Janka a Josef, video reference 


Yoga-Motion s.r.o.

Milan Baďura, jednatel


Pohodová spolupráce, úpravy webu na německém Amazonu přesně podle mých potřeb: registrace produktu, nastavení variant produktu, optimalizace údajů pro vyhledávání, nastavení placené propagace. Kvalitní servis, spokojenost.   


Apronista s.r.o.                                                                     

Pavlína

V pondělí 5. 2. 2019 jsem se zúčastnila školení pro pokročilé "Jak na Amazon" a mohu dalším zájemcům vřele doporučit. Oceňuji individuální přístup ke každému ze zúčastněných a tudíž i velmi dobře mířené rady a tipy, jak s Amazonem "bojovat". Pro mě to byl příjemně strávený den, na kterém jsem se zas dále posunula ve svých zkušenostech v prodeji na Amazonu. 


Jan, začínající prodejce

Jan nás kontaktoval s tím, že chce kupovat již rozjetý Amazon projekt. Po školení se rozhodl, že půjde vlastní cestou se svým produktem. Držíme mu pěsti.

"Gabriela je milá, energetická žena a v tomto duchu se odvíjelo i celé školení. Spousta zajímavých informací, je vidět že ví o čem mluví. Doporučuji se předem nachystat a mít připravené dotazy, využijete tak potenciál a zkušenosti na 100%. Závěrem, toto školení mi otevřelo oči a ukázalo cestu. Děkuji H."


Prodej na Amazonu pro začátečníky

Vojtěch, účastník Kurzu: "Prodej na Amazonu pro začátečníky."

Kurz považuji za velmi přínosný, název kurzu přesně odpovídá jeho náplni. Kdokoli uvažuje o prodeji přes Amazon, měl by tento kurz navštívit. Ušetří tím spoustu času i nervů a ve finále i peněz.S paní Bernatovou jsme v roce 2019 a 2020 prošli revizí našeho účtu na Amazon.de, vysvětlila mi základní aspekty práce a fungování tohoto poměrně složitého obchodního místa. Zpracovali jsme strategii pro prezentaci značky, produkty a vyčistili zalistování. Její znalosti a odbornosti jsou nedocenitelné a rozhodně se vyplatí s ní spolupracovat. Jsme dobře připraveni na rok 2021, kdy plánujeme s Amazonem pracovat.

Milan Gába
www.pixiecrew.com  

Jiří Šejna, Majitel extreme EDC

Velmi ochotné jednání, vstřícnost a pracovní nasazení i v brzkých ranních hodinách. Jsem naprosto spokojen a mohu paní Bernatovou doporučit na 100%. Je vidět, že je profecionál a rozumí tomu, čemu se věnuje